Стажування у Швейцарії.

Перш ніж розпочати свій невеликий звіт про початок стажування у центрі фізичної терапії Fhysiotherapie Steinbach physio aktiv м. Бельп, Швейцарія, я хотіла подякувати керівництву Дніпровського державного медичного університету: ректору проф. Перцеві Т.О., першому проректору проф. Шпонці І.С., проректору із навчальної роботи проф. Захарову С.В. та завідувачу кафедри фізичної реабілітації, спортивної медицини та валеології за підтримку та допомогу у підготовці до цього проекту.

Вже два тижні триває моє стажування у центрі фізичної терапії Fhysiotherapie Steinbach у Швейцарії. Моя практична діяльність розпочалася із теплої зустрічі керівників центру Даниєля та Луиз Обрист. Перший тиждень був присвячений теоретичній роботі із документацією та спостереженню за роботою фізичних терапевтів центру. Я отримала інформацію стосовно особливостей проведення фізичної терапії у центрі про засоби та методи які найчастіше використовують фахівці для проведення фізичної терапії у Швейцарії, ознайомилась із сучасними тренажерними приладами.

За цей період мною було представлено презентацію про Дніпровський державний медичний університет, де я розповіла про особливості і програму навчання студентів, клінічні бази проходження практики та подальше працевлаштування.

Наразі моє стажування продовжується. Ще дуже багато планів та спільних проектів. Я сподіваюсь, що наша співпраця буде продуктивною та якісною, що дозволить підвищити професійний рівень мене та моїх колег із центру фізичної терапії Fhysiotherapie Steinbach physio aktiv м. Бельп, Швейцарія.

Кандидат наук з фізичного виховання та спорту,

доцент каф. фізичної реабілітації, спортивної медицини

та валеології Бакурідзе-Маніна Вікторія Борисівна

На кафедрі фізичної реабілітації, спортивної медицини та валеології Дніпровського державного медичного університету вже не перший рік, традиційно, проходить студентська науково-практична конференція.

Не дивлячись на воєнний стан, нестабільне енергетичне забезпечення та зв'язок, відсутність світла 21.12.2022 відбулась чергова науково-практична конференція, яка проходила у онлайн форматі.

У науковій конференції прийняли участь більше 30 здобувачів вищої освіти бакалаврського та магістерського рівня спеціальності «Фізична терапія, ерготерапії»

Студентами Дніпровського державного медичного університету було підготовлено 9 доповідей які розкривали актуальні питання фізичної терапії та ерготерапії.

Також були представлені ґрунтовні спільні наукові роботи разом із студентами інших закладів вищої освіти України: ЗВО «Хортицька національна навчально-реабілітаційна академія» Запорізької обласної ради, Придніпровська державна академія фізичної культури та спорту, Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця.

Науково-практична конференція дала можливість підвищити рівень професійних знань, практичних навичок та здобути певний досвід наукової роботи.

Не дивлячись на воєнний стан та нестабільне енергетичне забезпечення, 18.11.2022 у Дніпровському державному медичному університеті відбувся захист дисертаційної роботи на здобуття ступеня доктора філософії аспіранта кафедри фізичної реабілітації, спортивної медицини та валеології Секретного Володимира Анатолійовича на тему «Ефективність фізичної терапії у хокеїстів після струсу головного мозку» з галузі знань 22 «Охорона здоров’я» за спеціальністю 227 «Фізична терапія, ерготерапія».

Вітаємо Секретного Володимира Анатолійовича та його наукового керівника д.мед.н., професора Неханевича Олега Борисовича з успішним захистом дисертації та бажаємо успіхів у подальшої наукової діяльності!

Вимоги до складання практиних навиків.docx

Шановні здобувачі освіти

Даний документ містить загальні вимоги до складання практичних навиків.